Ana Sayfa / Teknoloji / Şehzadeler Belediyesi’nden teknolojik alanda yenilik
Ömer Faruk ÇELİK

Şehzadeler Belediyesi’nden teknolojik alanda yenilik

Manisa Şehzadeler Belediyesi teknolojik alanda verdiği hayatı kolaylaştıran hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Bir mobil uygulamayı hizmete sunan belediye, Vatandaşlar’ın artık IOS uygulamasıyla belediye işlemlerini ceplerinde taşıyabilmelerini sağlıyor.

Şehzadeler Belediyesi vatandaşların belediye hizmetlerini kullanımını kolaylaştırmak ve daha rahat takip edilebilmesi amacıyla bir uygulama başlattı. Vatandaşlar belediye işlemlerine, mobil aplikasyon ile IOS işletim sistemine sahip Iphone ve Ipad’lerden diledikleri yerden rahatlıkla ulaşabilecekler. Mobil uygulama dahilinde belediyenin iletişim bilgileri, Beyaz Masa, güncel haberler, fotoğraf ve video galeri ile Şehzadeler Belediyesi’nin resmi yayın organı Şehr-i Şehzadeler Gazetesi’ne ulaşabilecekler. Ayrıca e-belediye hizmeti ile belediyeye gelmeden ödeme işlemlerini yapabilecekler.

Belediyeye ait mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “İletişim çağındayız. İletişim son derece önemli. Biz de Şehzadeler Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşabildikleri, mesajlarını, taleplerini, önerilerini iletebildikleri bir belediye olabilmek için göreve geldiğimizden beri çok çalıştık. Vatandaşlarımız artık belediyemize akıllı cep telefonlarından ve tabletlerinden rahatlıkla ulaşabilecekler. App Store’dan Şehzadeler Belediyesi yazılarak bu program indirildiğinde hem belediyemizin haberlerinden haberdar olunabilecek hem de bizlere buradan ulaşıp mesajlar iletilebilir hale geleceklerdir. Bir hafta gibi bir süre sonra da tüm Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de uygulama kullanılabilecek. Mobil uygulamamız Şehzadeler’imiz için hayırlı olsun. Şehzadeler Belediyesi olarak daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin tüm imkanlarını bundan sonra da kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kapıkule tablet uygulaması

Kapıkule’de tablet uygulaması başladı

Dünyanın 2’inci en büyük sınır kapısı olan Kapıkule’de geçişlerin daha süratli olması amaçlanarak tablet uygulaması ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın