Ana Sayfa / Teknoloji / Scorp’tan Android kullanıcılarına müjde
Scorp

Scorp’tan Android kullanıcılarına müjde

Milyonlarca kullanıcısı olan uygulamadan Android kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. Android kullanıcıları artık Scorp’da video çekebilecek. Uygulamanın ilk çıkmış olduğu zamanlarda bir tek IOS kullanıcıları video çekebilirken, artık Android kullanıcıları da video çekebilecek.

Scorp’un Android kullanıcılarına verdiği bu müjde büyük bir beğeniyle karşılandı. Oldukça çok kişi tarafından kullanılan uygulama böylece artık daha çok kişi tarafından kullanılacak.

SCORP NEDİR?

Kullanıcılar, belirli kategorilerle ilgili yorumlarını, hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor.

Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı öteki videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca değişik yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da keyifli kısa içerikleri izleyebiliyor.
Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kapıkule tablet uygulaması

Kapıkule’de tablet uygulaması başladı

Dünyanın 2’inci en büyük sınır kapısı olan Kapıkule’de geçişlerin daha süratli olması amaçlanarak tablet uygulaması ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın