Ana Sayfa / Spor / Cristiano Ronaldo belgeselinin galası yapıldı.
ronaldo

Cristiano Ronaldo belgeselinin galası yapıldı.

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yaşamının anlatıldığı ‘Cristiano Ronaldo’ belgesel filminin galası gerçekleştirildi.

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yaşamının anlatıldığı ‘Cristiano Ronaldo’ belgesel filminin galası İngiltere’nin başkenti Londra’da yapıldı. Birçok meşhur ismin de katılmış olduğu galada Ronaldo, hayranlarıyla bol miktarda selfi çekti. Yıldız oyuncu galaya annesi ve oğluyla beraber katıldı.

Ronaldo filmin galasında çekmiş olduğu selfilerle rekor denemesine girdi. 3 dakikada en fazla selfie çeken şahıs olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için hayranlarıyla seri halde selfi çeken Ronaldo’nun bunu başarıp başaramadığı meydana getirilen incelemeler sonrasında belli olacak.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

beşiktaş

Kimsenin kapısını para için çalmadık

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün net borcunun 926 milyon 604 bin 943 TL ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın