Ana Sayfa / Spor / Beşiktaş Bursa maçı için bilet satışlarında gişeler sakin
Atatürk Stadyumu

Beşiktaş Bursa maçı için bilet satışlarında gişeler sakin

Bursaspor’un bu hafta sonunda karşılaşacağı Beşiktaş maçının biletleri satışa çıktı fakat Atatürk Stadyumu’ndaki gişeler oldukça sakin.

Bursaspor’un bu hafta sonu gerçekleştireceği Beşiktaş maçı için biletlerin satışına başlandı. Taraftarların merakla beklediği karşılaşmalardan biri olmasına rağmen Atatürk Stadyumu’nda blunan satış gişeleri bu gün boştu. Tribünlerin oldukça fazla bir kısmının kombine sahiplerinin olması, bilet satış tutarlarının ise taraftarlar tarafından yüksek bulunması ve satışların online olarak internet üzerindende yapılması statdaki satış gişelerinin sakinlik sebebi olarak gösterildi. Öte yandan karşılaşmada tribünlerin çok dolu olacağı söyleniyor.

Şu ana kadar Beşiktaş maçı için 500 dolaylarında bilet satılırken, kale arkası tribünler için biletler şimdiden tükendi.

Beşiktaş maçının bilet fiyatları ise şöyle:

Vip Tribün A ve B Blok: 400 TL
Vip Tribün C Blok: 200 TL
Kapalı Tribün A, B ve C Blok: 200 TL
Maraton Tribünü Tüm Bloklar: 100 TL
Kapalı Kale Arkası Tüm Bloklar: 50 TL
Açık Kale Arkası Tüm Bloklar: 30 TL

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

beşiktaş

Kimsenin kapısını para için çalmadık

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün net borcunun 926 milyon 604 bin 943 TL ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın