Ana Sayfa / Magazin / Ünlüler oy kullandı, takipçileri Instagram’dan izledi
tuba

Ünlüler oy kullandı, takipçileri Instagram’dan izledi

1 Kasım Milletvekili seçimleri için oy kullanan ünlü isimler sandık başında seçim hatırası çekilerek fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaştı.

Her vatandaş gibi görevlerini yerine getiren birçok ünlü isim sabahın erken saatlerinden itibaren oy kullanacakları sandığın yolunu tuttu. Oylarını kullanan ünlüler, çekildikleri fotoğraflarını Instagram hesaplarından yayınlayarak paylaşımda bulundu.

Oyuncu Tuba Ünsal ve eşi gazeteci Mirgün Cabas seçmen kağıtları ve nüfus cüzdanıyla bir fotoğraf çekilerek bu resmi Instagram hesaplarından paylaştı. Paylaşımın altına, “Haydi oy vermeye” yazdılar.

Ünlü sunucu Esra Erol ise Eşi Ali Özbir ile oğlu İdris Ali ile beraber oy kullanmaya gitti. Burada çekildikleri resmi Instagram hesabından paylaştı ve fotoğrafa, “Oy ver, sandık başına, 1 Kasım” açıklamasını yazdı.

Ünlü mankenlerden Özge Ulusoy da sevgilisi Hacı Sabancı ile beraber çekildiği bir özçekimi, “Biz de oyumuzu kullanmaya gidiyoruz. Vatana millete hayırlı olsun inşallah” açıklaması ile Instagram hesabından paylaştı.

Oyunu TED Koleji’nde kullanan ünlü sanatçı Sibel Can, Sandık görevlileriyle çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Sibel Can, paylaşımın altına Türk bayrağı simgesi ekleyerek “Oy ver, seçim hatırası” açıklamasını yazdı.

Sevilen sanatçı Niran Ünsal’da sandık başında çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Oy KUllandılar SANATÇI NİRAN ÜNSAL DA SANDIK BAŞINDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFINI İNSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI. OYUNCU TUBA ÜNSAL EŞİ GAZETECİ MİRGÜN CABAS’LA ELLERİNDE SEÇMEN KAĞIDI VE NÜFUS CÜZDANIYLA ÇEKİLDİĞİ BİR FOTOĞRAFI İNSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞARAK ALTINA, “HAYDİ OY VERMEYE” YAZDI. TED KOLEJİ’NDE OY KULLANMA İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREN ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN, INSTAGRAM HESABINDAN SANDIK GÖREVLİLERİYLE ÇEKİLDİĞİ BİR FOTOĞRAFI PAYLAŞTI. CAN, FOTOĞRAFIN ALTINA TÜRK BAYRAĞI SİMGESİ VE “OY VER, SEÇİM HATIRASI” NOTUNU DÜŞTÜ. İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın