Ana Sayfa / Magazin / Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı tiyatro oyunu İstanbul seyircisiyle buluşuyor.

Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ve izleyenler tarafından beğeni toplayan ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı tiyatro oyununun İstanbul’daki ilk gösterimi 27 Kasım Cuma günü Cihangir BO Sahne’de gerçekleşecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularından Oktay Gürsoy’un yönetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı oyunun diğer başrol oyuncusu ise Kadir Tırpan olacak.

Konusu: Çocukluğundan beri disiplinle yetiştirilmiş ve disiplini saplantıya dönüş bir adam intihar etmeye karar verir. Veda mektubunu bitirdiğinde kapı çalar. Karşısında hiç tanımadığı başka bir adam vardır ve bu bilinmeyen misafir, adam hakkında pek çok şey bilmektedir. Misafiriyle konuşurken adam iç hesaplaşmasını da yapar.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

alibabayedicuceler

Ali baba ve yedi cüceler İzmir’de

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, yeni vizyona giren filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galasında ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın