Ana Sayfa / Magazin / Gülben Ergen Ağrı Doğubayazıt’ta anaokulu açtı
Gülben Ergen

Gülben Ergen Ağrı Doğubayazıt’ta anaokulu açtı

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde “Çocuklar Gülsün Diye Derneği” tarafından yaptırılan iki derslikli Çocuklar Gülsün Diye – Ali Erdinç Adakoğlu Anaokulu açılışı, müzisyen Gülben Ergen’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Gülben Ergen’in başkanı ve kurucusu olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 30. anaokulunu Doğubayazıt ilçesinde açtı. Açılış törenine Vali Musa Işın ve eşi Tuba Işın, Ağrı Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, Vali yardımcıları Sedat İnci ve Abdullah Seçkin Koçak, İl Ulusal Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Dernek Başkanı Gülben Ergen ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Açılış konuşmalarından sonra, Vali Musa Işın tarafından Gülben Ergen’e plaket sunuldu. Hemen sonra protokol üyeleri tarafından kurdele kesilerek anaokulunun açılışı gerçekleştirildi. Anaokulunun sınıflarını gezip öğrencilerle söyleşi yapan Gülben Ergen, peşinden İshakpaşa Sarayı’nı gezerek tarihi yapıda nöbet tutan askerlerle fotoğraf çektirdi.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın