Ana Sayfa / Magazin / Gül Gölge Saygı “Siyah elbise ve blazer ceketten asla vazgeçmem”
Gül Gölge Saygı

Gül Gölge Saygı “Siyah elbise ve blazer ceketten asla vazgeçmem”

Cemiyet yaşamının sevilen isimlerinden, güzelliği ve samimi tavırlarıyla her insanın beğenisini toplayan Gül Gölge Saygı, kitaptan teknolojiye, spordan eğlenceye, modadan yeme-içmeye dair en sevdiklerini MAG okurları ile paylaştı.

Güzelliği ile dikkat çeken Gül Gölge Saygı, hobilerini, en sevdiği mekanları ve çok daha fazlasını MAG Kasım okurları için anlattı.

Günlük giyimde ve gece giysilerinde şıklığı ile dikkat çeken, “Siyah elbise ve blazer ceketten asla vazgeçmem “diyen Saygı’nın tercih etmiş olduğu markaların başlangıcında Victoria Beckham geliyor. Adele’i severek dinlediğini belirten Gül Gölge Saygı’nın en sevdiği oyuncu Robert de Niro ve son olarak izlediği dizi Breaking Bad.

Kereviz ve sushi yemeye bayılan, binicilik ve yoga ile yakından ilgilenen, “Vazgeçilmezim akrabalarım ve dostlarımdır” diyen Saygı, Ege kıyılarında tatil yapmaktan keyif alıyor ve en beğenmiş olduğu şehirlerin İzmir ve İstanbul olduğunu belirtiyor.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

alibabayedicuceler

Ali baba ve yedi cüceler İzmir’de

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, yeni vizyona giren filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galasında ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın