Ana Sayfa / Magazin / Eskişehir’de Sagopa Rüzgarı

Eskişehir’de Sagopa Rüzgarı

Türk Rap müziğinin en önemli ve en çok dinlenen isimlerinden biri olarak yakından takip edilen ve oldukça tanınan sanatçı Sagopa Kajmer, Eskişehir’de muhteşem bir konser gerçeleştirdi.

Konser Zübeyde Hanım Kültür Merkezi‘nde yapıldı. Sevilen rapçi Sagopa Kajmer sevenlerine harika bir gece yaşattı. Sagopa Kajmer hayranları yerlerine hiç oturmadı ve tüm parçalara eşlik ettiler. Birbirinden harika şarkıları çoşkuyla seslendiren sevilen rapçi, konsere geç kaldığını belirti. Konsere geliş ayrıntılarını da sevenleri ile paylaşan Kajmer, yolda gelirken bir sapağı kaçırdığını ve bu yüzden geciktiğini belirtti. Daha önce Eskişehir trafiğinin yoğun olduğunu bilmediğini de sözlerine ekledi.

1 saat kadar sahnede kalan sevilen şarkıcı Sagopa Kajmer sonrasında Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nden ayrılarak kalacağı otele gitti.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın