Ana Sayfa / Magazin / Cem Yılmaz Ankara gösteriminde
CmYlmz

Cem Yılmaz Ankara gösteriminde

Meşhur Komedyen Cem Yılmaz, Ankara’nın en büyük avmlerinden ANKAmall’da organize edilen Ali Baba ve 7 Cüceler filminin hususi gösterimine katıldı.

Yayınlanma öncesi yoğun ilgiyle karşılanan Yılmaz, “İyi bir film yaptık. Günümüzde gülmek lüks değil ihtiyaç. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum” şeklinde konuştu.
Alışveriş merkezinde yer alan Cinemaximum sinemalarında organize edilen, ANKAmall’u Facebook, Twitter ve Instagram’da takip eden talihli takipçilerin de yer almış olduğu geceye Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Ankara’nın tanınmış isimlerinin yanı sıra birçok gazeteci, film eleştirmeni ve sanatçı katıldı.

ANKAMALL’IN SALONLARINI TEK TEK GEZDİ
Filmin başlangıcından hemen önce konuşan Cem Yılmaz, seyirciyi espri bombardımanına tuttu. Beyaz perdenin tek kişilik gösteriye nazaran daha değişik olduğunu aktaran Yılmaz, “Beyaz perdede bir yan salonda Bond oynuyor. Burada bizimki oynuyor. Fakat vefa mühim bir şey. Git şimdi yan salona Bond yok. Fakat biz burada, ANKAmall’dayız, bu da bizim bir farkımız olsun” şeklinde konuştu. Bazen filmlerinin oynatıldığı salonlara giderek seyirci olduğunu aktaran Yılmaz, “makyaj ve kostümün haricinde nasıl göründüğümüzü görün diye tüm salonları tek tek geziyoruz” ifadelerini kullandı.

YOĞUN İLGİYE ESPRİLİ KARŞILIK
Kendisine gösterilen yoğun ilgiye ve izleyicilerin cep telefonuyla fotoğraf çekmesine de değinen Yılmaz, “Gittiğimiz her yerde her insanın cep telefonu kullandığını görüyoruz. Bu da güzel bir gelişme” diye konuştu.

“İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Yoğun ilginin salonların doluluk oranlarından da anlaşıldığını belirten meşhur komedyen, “Salonları doldurdunuz. Bizi böyle bir günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Filmimiz bir komedi filmi. Fazlaca eğlendirecek sizi. Biz elimizden geleni yaptık. Artık vatanımızda gülmek bir lüks değil, gereksinim. Bu filmle 2 saat de olsa güleceğinizi umuyorum” diye konuşarak kendilerinin de bunu en iyi şekilde hayata geçirmeye çalıştıklarını dile getirdi.
Yılmaz, “Uzun zamana kalacak işler hayata geçirmeye çalışıyoruz. İyi bir komedi olmasını istiyoruz. Yaparken fazlaca eğlendik. Hedefimiz bugün izlediğimizde bizi eğlendiren filme, önümüzdeki yıl baktığımızda ‘güzelmiş galiba’ hissiyatını uyandırmak istiyoruz; üstünden 5 yıl geçtiğinde ‘hakikaten güzel filmmiş’ 10 yıl geçtiğinde de ‘yahu adamlar zamanında yapmışlar’ dedirtmek lazım. 20 yıl sonrasını da siz tahmin edin artık” ifadelerini kullandı.

“ANKARA SEYİRCİSİ ÖZELDİR”
Oyuncu Irina Ivkina’nın da ufak bir konuşma yaptığı gecede ANKAmall’u sosyal medya üstünden takip eden talihli seyirciler, karşılarında Cem Yılmaz ve ekibini gördüklerinde büyük mutluluk duyduklarını dile getirdiler. Ivkina’nın İngilizce olarak “İyi seyirler diliyorum” demesi üstüne Cem Yılmaz, “Ben Irina’ya Ankaralıların İngilizcesi iyidir dedim” şeklinde espri yaptı. Ailesinin Ankara’da yaşadığını ve filmi de ilk defa birlikte izleyeceklerini belirten güzel oyuncu, bu yüzden de ANKAmall’da olmaktan dolayı ayrıca heyecanlı olduğunu altını çizdi.

YAZIP YÖNETTİĞİ 4. FİLM
Cem Yılmaz’ın hem yazdığı hem yönettiği 4. film olan Ali Baba ve 7 Cüceler, geçtiğimiz cuma günü gösterime girdi. Yapımcılığını da Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda da Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Çetin Altay, Irina Ivkina, Yosi Mizrahi gibi oyuncular yer ediniyor.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

alibabayedicuceler

Ali baba ve yedi cüceler İzmir’de

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, yeni vizyona giren filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galasında ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın