Ana Sayfa / Magazin / Beyaz, yayından önce korkudan 10 dakika uyuduğunu söyledi
Beyaz

Beyaz, yayından önce korkudan 10 dakika uyuduğunu söyledi

Süperstar lakaplı Ajda Pekkan ile müziğin hitman’i Sinan Akçıl’ı buluşturan Uçankuş TV’nin Süper Cumartesi programının yarın ekrana gelecek kısmına meşhur şovmen Beyaz konuk oldu. Şov programı bu yıl 20. yılını dolduran Beyaz, programın ilk dakikalarında Ajda Pekkan’ın güzel giyimine ve güzelliğine övgüler yağdırdı.

Ajda Pekkan, “Senin bu güzelliğin ne olacak?” diye kendisine iltifat eden Beyazıt Öztürk’e “Aslolan senin bu yakışıklılığın, duruşun ne olacak? Uzun süredir görmüyordum seni fakat şimdi fazlaca iyi gördüm” dedi. Bunun üstüne Beyaz , “Birazcık kilo aldım. İnsan kilo alınca kendine bakmayı bırakıyor. Birazcık daha fit olduğunda kendine daha fazlaca bakıyorsun” karşılığını verdi.

Süperstar, meşhur şovmenin bu yorumu üstüne “Yoo hayır şöyleki senin balık etli bir tipin var. Biz buna alıştık. Sorun yok. Ben de hayatım süresince hep bir deri bir kemik olmak istedim fakat olamadım. Balık etliyim” yanıtını verdi. Beyaz bunun üstüne “Sen oldukça güzel bir balık, ben baya bi kofana gibiyim” esprisini yapmış oldu.

BEYAZ: YAYIN ÖNCESİ KORKUDAN 10 DAKİKA UYUYORUM
Ajda Pekkan, Beyaz’ı şovunun 20. yılı sebebiyle başarısından dolayı kutlarken Sinan Akçıl da “Ben 11 yaşlarındayken Beyaz Show başlamış…. 95 yılı doğrusu. ‘Güneş’in Kızları dizisinin genç oyuncularının konuk olduğu ilk bölüme uyuyamadan gittim’ dedin. Hala ilk kez yayına çıkıyor şeklinde heyecanlanıyorsun, değil mi?” diye sordu. Bunun üstüne Beyaz, şöyle konuştu:

“Evet, o coşku hep ilk günkü benzer biçimde olduğundan tüm bunlar yaşanıyor. Düşünün her yıl 35 – 50 bölümden 800 bölüm program yapmışız. 800 yayının her biri başlıbaşına kendi içinde ilk programmış benzer biçimde… Oldukça heyecanlanıyorum. Birlikte çalıştığımız dostlar bilir. Yayından ilkin kesinlikle 10 dakika uyurum. Uyku basar. Uyuma nedenim şu; hani çocukken yaramazlık yaptığımızda eve gidip derhal yatardık. Uyanınca geçsin diye… Korkudan uyuyorum. Hani programdan sonrasında her şey geçsin diye… O şekilde yayına çıksam o coşku beni sapana benzer biçimde gerebilir. İlk alkışı duyana kadar bu bu şekilde oluyor. Burası benim diyorsun. Beyaz Show’daki koltuğum ilk oturduğum koltuk örneğin. Yeşil lambam aynı şekilde… Onlar programın vazgeçilmezi…”

Uçankuş TV’nin sevilen programı ‘Süper Cumartesi’de Sinan Akçıl, Beyaz’a kendisine iyi mi hitap edilmesini tercih ettiğini sordu. Beyaz cevaben, “Beyaz çalışıyor, Beyazıt Öztürk yiyor tüm fark o… Hiçbir sorun yok. Hangisini istersen” yanıtını verdi.

GELMEYEN OLURSA GÖNÜL KOYAMAM
Sinan Akçıl, Beyaz’a programına konuk olması için kampanya bile hazırladığı sadece ikna edemediği Tarkan’a gönül koyup koymadığını sordu. Meşhur komedyen bu soruya “Tarkan gelmiyor fakat ona gönül koymuyorum. Programa gelmeyen her insana gönül koyarsam bu piyasada kimse kalmaz. Küserek yapamayız. Eskiden programa benim abilerim geliyordu. Sonrasında yaşıtlarım geldi. Şimdi kardeşlerim geliyor” karşılığını verdi. Gelen konuklar içinde garip istekleri olanlar da normal olarak, oldukça mütevazı olanlar da var. Hepsi başımızın tacı. Örneğin bir konuk, isim vermeyeceğim, kulisine duşakabin istemişti fakat bunun mümkün olamayacağını kendisine ilettik” diye konuştu.

“YETER Kİ ANNEM ÜZÜLMESİN”
Hayatta karar alırken ya da bir şey yaparken “Anneme ayıp olur mu?” diye düşünürüm” açıklamasını icra eden Beyaz’a Sinan Akçıl, “Asla evlenecek kadar kıymet verdiğin biri çıkmadı mı?” diye sordu. Meşhur komedyen, bu sual üstüne şunları söyledi:

“Oldu, oralara kadar geldiğimiz oldu fakat bu kısmet işi… Daima karşımıza çıkan bir şey değil. Ender çıkmış olduğu için kıymetli… Ben de seninkinden birazcık daha nadirim… Biri olursa çıkar söylerim esasen… Bir ses geldi, bir tık bir şey oldu fakat devamı gelmedi. Hayırlısıysa olsun aslına bakarsanız… Anneler bayağı benim evlenmemi istiyor. Annem karışmıyor desem inanmazlar fakat hakikaten karışmıyor. Annem hep ‘Mutlu ol yeter’ diyor. Birkaç sevgilimi annemle tanıştırdım. Bazı şeylerin hayatta hususi kalıyor olması gerek. 3 kişiyi annemle tanıştırdım. Fakat kısmet işte…”

EŞİM VİCDANLI VE MERHAMETLİ OLMALI
Sinan Akçıl, bu kez Beyaz’a “Nasıl bir bayan seni etkileyebilir?” sorusunu yöneltti. Meşhur şovmen, karşı cinste aramış olduğu kriterlerini şu şekilde sıraladı:
“Birini seçiyormuşum gibi oluyor fakat bir ihtimal ben birini seçmeden biri beni seçer fakat eşimin iyi yemek yapmasını isterim. Ben de iyi yemek yaparım. Bilhassa pilav ve risottoyu iyi yaparım. Eşimin vicdanlı ve merhametli olması mühim… Örneğin benim yüzüğümün içinde vicdan yazar. Eşim sevgili olmanın haricinde anne olacak ileride… İyi anne olabilecek biri olması mühim… Ek olarak bakışının anlamlı olması, güzel bakması ve entelleüktüel olması mühim… Kim çıkacak karşıma merak ediyorum. Öyleki büyük bir düğün hayalim de yok. Bigün evlenirsem Özdemir Erdoğan’ın ‘Kumsalda’ ilk çalacağım şarkı olacak.”

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın