Ana Sayfa / Magazin / Baha’dan muhteşem konser
baha

Baha’dan muhteşem konser

Türk pop müziğinin sevilen sesi Baha, Esenler’de verdiği konserle fanatiklerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Türk pop müziğinin sevilen adı Baha, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu konserde Esenlerli hayranlarıyla bir araya geldi. Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde meydana gelen konsere, İBB Meclis Üyesi Osman Gökçebaş, Kayserili sivil cemiyet kuruluşları ve fazlaca sayıda Esenlerli katıldı.

Söylediği duygusal şarkılarıyla fanatikleri tarafından ”Romantik Prens” diye anılan sanatçı, konserinde söylediği şarkılarla Esenlerlilere bazen duygusal ara sıra da keyifli dakikalar yaşattı. ”Boşver Üzülme” ve ”Kutupta Yaz Gibi” sevilen şarkılarının yanı sıra Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği’nden seçkin şarkıları da seslendiren Baha, ortalama 2 saat devam eden konserde fanatiklerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Esenler’de olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Baha, salonu dolduran fanatiklerine teşekkür ederek en kısa zamanda yeniden Esenler’e gelmek istediğini belirtti.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın