Ana Sayfa / Magazin / Ankara’nın moda tutkunları Hadise ile buluştu
Hadise
HADİSE'YE BAŞKENTTE HAYRANLARI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ. (UĞUR KAN YÜKSEK/ANKARA-İHA)

Ankara’nın moda tutkunları Hadise ile buluştu

Ünlü sanatçı Hadise, “Hadise for Twist” isimli koleksiyonunun tanıtım programı ile ilgili Ankara’da hayranlarıyla buluşara imza verdi.

Hadise, “Hadise for Twist” koleksiyonunun tanıtım programı ile ilgili bir AVM’de organize edilen imza gününe katıldı. Hadise’nin başkentli hayranları imza attırmak ve fotoğraf çektirebilmek için birbiriyle yarıştı. Yoğun kuyrukların meydana geldiği imza gününde sanatçı Hadise’ye ulaşabilen sevenler çok büyük bir mutluluk yaşadı. Ufak yaştaki hayranlarının da Hadise’ye olan ilgisi dikkatleri çekti.

Modern siluetlerin değişik kumaşlarla buluştuğu rock esintileri ve kadınsı tasarımların ön planda olduğu koleksiyon, “Rock Şıklık, Cool Leopar, Kırmızı Etkisi ve Yıldız Işıltısı” olmak üzere dört farklı temada toplam 44 farklı parçadan oluşuyor. Koleksiyonun en popüler parçaları arasında trok ve kuşgözleri ile süslenmiş süet uzun pardösü, biker deri pantolon, inci detaylı biker deri ceket, leopar desenli payet ile işlenmiş mini elbise, kırmızı şeritli leopar desen kürk, uzun leopar desen hırka, metal tokası olan deri kemer aksesuarlı skater elbise,kırmızı wrap büstiyer ve pantolon takımı, omzu bantlı kırmızı skater elbise, kırmızı kuşgözü detaylı mayo, gümüş rengi pardesü, gümüş rengi deri korseli mini elbise, parlak boncuk püsküllü kalem elbise bulunuyor.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın