Ana Sayfa / Magazin / Ali baba ve yedi cüceler İzmir’de

Ali baba ve yedi cüceler İzmir’de

Meşhur komedyen Cem Yılmaz, yeni vizyona giren filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galasında sevenleriyle buluştu.

Filminin diğer oyuncularının da katılmış olduğu gala öncesi Cem Yılmaz, seyirciyle kısa bir söyleşi yaptı.
Son filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in İzmir galası için Gaziemir’deki Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’ne gelen Cem Yılmaz’a İzmirliler büyük sevgi gösterisinde bulundu. Sinema salonu içinde diğer oyuncularla beraber kısa bir söyleşi icra eden Cem Yılmaz, “Bu işi başından bitmiş haline getirene kadar baya zaman harcıyoruz. İnşallah en iyisi olmuştur. Türkiye’nin bir sürü yerinde ve Avrupa’da filmimiz oynuyor. Fakat biz canlı reaksiyonu duyamıyoruz. O yüzden burası ayrı bir güzel oluyor. Fakat tüm salonları dolaşmak mümkün değil doğal olarak. Ne oluyor ne bitiyor diye.

Filmimiz birazcık enteresan. Yurtdışında çektik. Sofya da çalıştık. Birazcık gülüp eğlenmek artık lüksten de çıktık. Moralsiz zamanlar geçiriyoruz. Hem memleketimizde dünyada. Bizim işimiz de tüm bunları göz ardı etmek değil fakat ne yazık ki elimizden gelen hayata dair güzel şeylere vurgu yapmak. Hakikaten yedi gün öncesinden bilet alıp burada olan arkadaşlara teşekkür ederiz” dedi.

İHA

Editör Hakkında : Hamza Yıldız

Hamza Yıldız
1985 İstanbul doğumlu olan Hamza Yıldız, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezundur. Teknoloji ve yaşam konularında uzman olan editörümüz İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Uçurtmanın Kuyruğu

Uçutmanın Kuyruğu İstanbullularla buluşuyor

Oyuncu Oktay Gürsoy’un hem yönetip hem oynadığı, sanatçı Savaş Dinçel’in kaleme aldığı ‘’Uçurtmanın Kuyruğu’’ adlı ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın