Ana Sayfa / Gündem / Van’da bir askerimiz şehit edildi
Van şehit

Van’da bir askerimiz şehit edildi

Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan beyanatta, “13 Kasım 2015 tarihinde saat 06.30’da Van ili Erciş ilçesinde bir konutta bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin bulunduğu istihbaratı üstüne icra edilen operasyon esnasında çıkan çatışmada kahraman bir silah arkadaşımız şehit olmuş, kahraman 3 silah arkadaşımız ise hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Yaralılar ivedilikle hastaneye sevk edilmiş olup, tedavilerine devam edilmektedir” denildi.

Çatışmanın halen devam ettiği belirtilen açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda yaşamını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kıymetli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar temenni ediyoruz” şeklinde ifadelerine yer verildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın