Ana Sayfa / Gündem / Silvan’da ölü ve yaralıların sayısı yükseliyor
silvanda-olu-ve-yarali-sayisi-artiyor-5640b2efe7aa3

Silvan’da ölü ve yaralıların sayısı yükseliyor

Tekel, Mescit ve Konak mahallelerinde ilan edilen sokağa çıkma yasağının 7 ’nci gününe girmiş olan Silvan ilçesinde bugün sabah saatlerinde tekrardan süregelen çatışmalar saatler geçtikçe şiddetlendi.

Öğle saatlerinde 1 ’i polis memuru, 2 kişinin yaralandığı ilçeden bir ölüm haberi daha geldi. Edinilen bilgiler ışığında, çatışmaların en yoğun yaşandığı Mescit Mahallesi ’nde güvenlik güçleri ile teröristler arasında kalan ve taksi şoförü olduğu öğrenilen Mehmet Gündüz (45) adlı yurttaş, nereden geldiği belirlenemeyen merminin isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Aynı yerde bulunan A.K., S.K. ve K.Ç. adlı şahıslar ise yaralandı. Yaralılar İlçe Devlet Hastanesi ’nde gerçekleştirilen ilk müdahalelerinin peşinden Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’ne gönderildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın