Ana Sayfa / Gündem / Paralel yapı operasyonunda 57 gözaltı
paralel

Paralel yapı operasyonunda 57 gözaltı

İzmir’de paralel yapıya yönelik ajan soruşturması dahilinde aralarında kamu görevlileri ve emniyet mensuplarının da bulunduğu 57 şahıs gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İzmir Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, savcılığın veridği talimatla İzmir’de paralel yapıya yönelik büyük bir operasyon gerçekleştirdi. Çok sayıda adrese yapılan operasyonlarda, aralarında üst düzey yöneticiler, emniyet mensuoları ve bazı sivil şüphelilerinde yer aldığı 57 kişi gözaltına alınırken, gözaltına alınan kişilerin casusluk faaliyetleri yürüttüğü iddia edilsi. Şüpheliler İzmir Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’ne götürüldü.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın