Ana Sayfa / Gündem / Oyunu Saffet Çebi İlkokulunda kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı
Cumhurbaşkanı oyunu kullandı

Oyunu Saffet Çebi İlkokulunda kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte oyunu kullandı.Oyunu Saffet Çebi İlkoklu’nda kullanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “7 Haziran seçiminden sonra sandıklardan rahat oluşacak bir hükümet çıkmayınca böyle bir seçime gitme zarureti doğdu. İnanıyorum ki bu seçimler istikrarı getirecek. Milli iradeye hep birlikte saygı duymamız gerekecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oyunu Üsküdar’daki Saffet Çebi İlkokulu’nda kullandı. Oy kullanmak için gittiği okulda halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Erdoğan, tezahüratlar eşliğinde okula girdi. Erdoğan, sandık görevlilerini selamladıktan sonra oy pusulasını ve zarfını teslim alarak oyunu kullandı. Erdoğan’dan sonra eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan da oylarını verdiler.

Oy kullanmasının ardından seçimlerle ilgili değerlendirme yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan:

“Yaklaşık 54 milyon insan sandık başına gidiyor. Ülkemiz için hayırlı olsun. Bu seçim 7 Haziran seçiminden sonra sandıklardan istikrar çıkmayınca, sandıklardan rahat oluşacak bir hükümet çıkmayınca böyle bir seçime gitme zarureti doğdu. Bugün yapılacak olan seçim inanıyorum ki istikrarın milletimiz için ülkemiz için ne kadar hayırlı olduğu ortadaydı. Ve bugün vatandaşlarımız bunun tercihini yapacak. İnanıyorum ki bu seçimler istikrarı getirecek. Vatandaşımız bunun tercihini yapacaktır. Milli iradeye hep birlikte saygı duymamız gerekecek. Ben milletime bugün kullanacağı oylar için hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Bu yolda emeği olan YSK başta olmak üzere il ve ilçe kurumları ve sandık başında olan tüm arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarının sonrasında halkın yoğun sevgi gösteriileri ile okuldan ayrıldı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın