Ana Sayfa / Gündem / Cumhuriyet gazetesi önünde polis alarma geçti
toma

Cumhuriyet gazetesi önünde polis alarma geçti

Mecidiyeköy mevkisindeki Cumhuriyet gazetesi binasını hedef alacak bir saldırı ihbarı üzerine polis harekete geçti. Emniyet güçleri, Cumhuriyet gazetesinin önünde geniş çaplı güvenlik önlemleri aldı.

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet gazetesi binasını hedef alacak bir saldırı yapılacağı ihbarı üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. Gazetenin Mecidiyeköy’deki merkez binası önünde geniş çaplı güvenlik tedbirleri alan polis, bölgeyi adeta abluka altında tuttu. Emniyet Müdürlüğü, provokasyon amacı ile gerçekleştirleceği tahmin edilen saldırının önlenebilmesi için gazetenin merkez binasına çıkan tüm yolları araç ve yaya trafiğine kapattı.

İhbar sonrası bölgeye gönderilen 2 adet TOMA aracı, çevik ve asayiş ekiplerinin gazete binası önündeki bekleyişi devam ediyor.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın