Ana Sayfa / Gündem / Cazeneuve: ‘ Bu daha başlangıç ‘
budahabaslangic

Cazeneuve: ‘ Bu daha başlangıç ‘

Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, ülke genelinde 48 saatte 168 değişik noktaya baskın düzenlendiğini ve 104 kişinin de ev hapsine alındığını bildirerek, “Bu daha başlangıç. Operasyonlar devam edecek” dedi.

Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, düzenlemiş olduğu basın toplantısında, Paris’i kana bulayan saldırılarla ilgili mühim açıklama yaptı. Cazeneuve, ülke genelinde terörle mücadele kapsamında baskınlar düzenlendiğini ifade ederek, son 48 saatte 168 değişik noktaya baskın düzenlendiğini bildirdi. Fransız Bakan, baskınlarda bulunan roket atar, suikast silahı, otomatik silahlar, kurşun geçirmez yelekler, laptoplar ve telefonlara el konulduğunu anlatarak, saldırıların gerçekleştirildiği günden bu zamana 104 kişinin de ev hapsine alındığını bildirdi. Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, “Cumhuriyeti kim hedef alırsa, onu yakalayacak ve affetmeyecek” dedi.

Cazeneuve, toplamda 23 kişinin tutuklandığını bildirerek, “Bu daha başlangıç. Operasyonlar devam edecek” şeklinde konuştu.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kaynak Holding'e kayyum ataması

Kaynak Holding’e kayyum ataması

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın