Ana Sayfa / Emlak / EgeYapı Group’tan seçim değerlendirmesi
İnanç Kabadayı

EgeYapı Group’tan seçim değerlendirmesi

Emlak sektörünün öncü kuruluşlarından EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, seçim sonuçları ile ilgili görüşlerini bildirdi.

1 Kasım seçimlerinde , halkımız istikrara ve büyümeye ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Milli iradenin tercihi sonucu AK Parti güçlü bir oy oranıyla tek başına iktidar olmuştur.  26. Dönem Parlamentosunun ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Türkiye’nin , yaklaşık iki yıldır devam eden seçim süreçlerini de tamamlayarak, hem politik hem de ekonomik anlamda istikrarlı bir döneme girdiğini düşünüyoruz. Gayrimenkul sektörü, ülkenin istikrarı ile doğru orantılı bir şekilde hareket eden bir yapıya sahip. Ülke ekonomisi için büyük önem arz eden sektörümüz seçim sonrası dönemde büyümenin  devam etmesi ile birlikte önemli bir ivme kazanacaktır. Siyasi belirsizliğin ortadan kalkmasıyla yabancı yatırımcı da tekrar ülkemize yönelecektir. Gayrimenkul sektörü, bundan sonra da önemini korumaya ve Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmaya devam edecektir.

İHA

Editör Hakkında : İrfan Çevik

İrfan Çevik
1973 İstanbul doğumlu olan İrfan ÇEVİK Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezundur. Emlak piyasaları, sağlık, ekonomi ve borsa analiz konularında uzman olan editörümüz İyi derecede arapça bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yapex yapı fuarı Antalya’da başlıyor

Bu sene 18-21 Kasım 2015 tarihlerinde Antalya Expo Center’da 23’ncü kez kapılarını açmaya hazırlanan Yapex ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın