Ana Sayfa / Dünya / Paris’teki rehine krizinde 100 ölü
paris terör saldırısı

Paris’teki rehine krizinde 100 ölü

Fransa’da değişik noktalara düzenlenen terör saldırılarında teöristlerin Bataclan Konser Salonundaki rehineleri öldürmüş olduğu ve minimum 100 kişinin yaşamını kaybetmiş olduğu bildirildi.

Fransız medyası polis yetkililerine dayandırarak verdiği haberde Bataclan Konser Salonunda teröristlerin rehin almış olduğu rehineleri öldürmüş olduğu ve minimum 100 kişinin yaşamını kaybettiğini duyurdu. Patlamaların ve tabanca seslerinin duyulduğu konser salonuna polisin düzenlemiş olduğu operasyon sonrasında ise en az 2 teröristin öldürülmüş olduğu bildirildi.

Bataclan Konser Salonundaki yaşanan rehine krizinde tutulan insanların Teöristler tarafından öldürüldüğü ve en az 100 kişinin hayatlarını kaybettiği bildirildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

sondadika

Uçaklar IŞİD mevzilerini vurdu

Koalisyon güçlerine ilişkin uçaklar Suriye’nin Halep kentine bağlı Azez ilçesi kırsalındaki terör örgütü IŞİD mevzilerini ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın