Ana Sayfa / Dünya / Doğurmadan 1 saat önce hamile olduğunu öğrendi
hamile

Doğurmadan 1 saat önce hamile olduğunu öğrendi

ABD’de şiddetli karın ağrısı şikayeti ile hastaneye başvuran Judy Brown, hamile olduğunu öğrenmesinden ortalama bir saat sonrasında sıhhatli bir kız evladı dünyaya getirdi.

ABD’nin Massachusetts eyaletinde ender görülen bir vaka yaşandı. Karın ağrısı şikayeti ile hastaneye giden 47 yaşındaki Judy Brown, hastanede öğrendiği bir gerçekle şok geçirdi. İlk muayenede safra kesesindeki taş sebebiyle karın ağrısı olabileceği anlatılan Brown’un kısa süre süre sonrasında doğum sancısı çekmiş olduğu anlaşıldı. Gerçeğin anlaşılmasının arkasından doğuma alınan genç hanım ortalama 1 saat sonrasında sıhhatli bir kız evladı dünyaya getirdi.

22 senelik evli olan ancak çocuk sahibi olmayı düşünmediğini anlatan Brown, hamileliğinin oldukça acayip olduğunu belirtti. Vücudunda meydana gelen değişimleri fark ettiğini anlatan genç hanım, hamile olabileceğini düşünmediğini dile getirdi. Genç kadının ve bebeğinin sıhhat durumunun iyi olduğu açıklandı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

sondadika

Uçaklar IŞİD mevzilerini vurdu

Koalisyon güçlerine ilişkin uçaklar Suriye’nin Halep kentine bağlı Azez ilçesi kırsalındaki terör örgütü IŞİD mevzilerini ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın