Ana Sayfa / 3. Sayfa / Zırhlı araca atılan roket eve isabet etti
cizre roket

Zırhlı araca atılan roket eve isabet etti

Şırnak’ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK’lı teröristler tarafınca zırhlı polis aracına atılan roket atar mermisinin isabet etmiş olduğu evde yaşayan 6 aylık hamile kadın yaralandı.

Edinilen bilgilere bakılırsa, Nur Mahallesi’nde çıkan vakalara müdahale eden zırhlı polis aracına PKK’lı teröristler tarafınca atılan roketatar mermisi bir eve isabet etti. Roket mermisinin isabet etmiş olduğu evde bulunan 6 aylık hamile Sinem Dal (20) yaralandı.

Yaralı kadın ambulansla Cizre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Genç kadın hastanedeki tedavisinin arkasından ambulansla Diyarbakır’a gönderildi.

Emniyet güçleri  PKK’lı teröristlerin yakalanması için operasyon başlattı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın