Ana Sayfa / 3. Sayfa / Kocaeli’de bir süpermarket tabanca ile soyuldu
Kocaeli Market

Kocaeli’de bir süpermarket tabanca ile soyuldu

Kocaeli Körfez semtinde faaliyet gösteren bir süpermarkete gelen kar maskeli şahıs, silahla market görevlisini etkisiz hale getirerek kasadaki tüm parayı gasp ederek olay mahallinden kaçtı.

Körfez 95 Evler Fatih Mahallesi’ndeki yerel bir markete giren yüzü kar maskeli bir şahıs, elindeki silahla kasiyeri etkisiz hale getirdi ve sonrasında kasadaki tüm paraları alarak hızla olay yerinden kaçtı. Hemen hemen bin TL tutarındaki tüm paraları alan şahıs, Fatih mahallesinin ara sokaklarında kısa sürede kendini kaybettirdi. Süper Market çalışanlarının polise haber vermesiyle olay yerine intikal eden emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, markette incelemelerde bulundu.

Süper Marketi soyan şahsın önceki aylarda da Derince semtinde bulunan bir marketten hırsızlık yaptığı tespit edildi. Polis ekipleri süper marketteki güvenlik kameralarının kaydettiği görüntüleri inceleyerek soyguncunun yakalanması için çalışma başlattı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın