Ana Sayfa / 3. Sayfa / Kendi katilini acıdığı için işe almış
Camcının katili

Kendi katilini acıdığı için işe almış

Bursa’da işçisi tarafından öldürülüp satırla 12 parçaya ayrılan camcının babası, oğlunun katilini acıyarak işe aldığını söyledi.

Polisin peşinde olduğu şüpheli vicdan azabına dayanamayınca, Antalya’dan polisi arayarak cinayeti itiraf etmişti. Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Antalya’da gözaltına alındıktan sonra sorgusu için Bursa’ya getirilmişti.

Zanlının suçunu itiraf etmesi üzerine kazılan yerlerden Savaş Yavuz’a ait olan kemikler ile kanlı kıyafetleri buldu. Savcı olay mahallinde geç saatlere kadar incelemeler yaptı.

“OĞLUM ONU ACIYARAK İŞE ALMIŞTI”
Oğlunun bulunması için birçok TV programına katılan ve evladını arayan baba Mustafa Yavuz, Ben olay gecesi 18.20’de dükkandan çıktım. Benden 13 dakika sonra da onlar çıkmış. Bizim şirket arabasıyla ayrılmışlar. O günden beri çocuğum yoktu. Olaydan 5 veya 6 ay evvel yolun kenarında sebze meyve satıyordu. Eşinden boşanmış, evi kiraymış. Benim oğlum ona acıdı, işe aldı. Bunu bilmeyerek yaptığını düşünmüyorum. Tasarlamış. Benim oğlana o gün para gelmiş. Başka da diyecek bir şey bulamıyorum. Konuşacak takatim kalmadı dedi.

Vahşice işlenen cinayetin şüphelisi Hasan G. emniyette verdiği ifadesinde, “Çok pişmanım böyle olmasını istemedim” diye konuştu. Zanlı , “canavarca his saikiyle kasten adam öldürmek” suçundan adliyeye sevk edildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın