Ana Sayfa / 3. Sayfa / Kemik ve kafatası parçaları Adli Tıp’a gönderildi
kemik ve kafatasi parçaları
kemik ve kafatasi parçaları

Kemik ve kafatası parçaları Adli Tıp’a gönderildi

Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi kapsamında devam eden kazılarda, bir insana ait olabileceği kabul edilen kemik ve kafatası parçaları olay yeri araştırma ekipleri tarafından incelenerek Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi kapsamında devam eden kazı çalışmaları esnasında çalışanlar tarafından fark edilen kemik ve kafatası parçaları bulunmuştu. Çalışanların durumu polise bildirmesiyle bölgeye gelen polis ekipleri, alanı güvenlik çemberine alarak, olay yeni inceleme ekiplerini çağırdı. Haber verilmesinin peşinden olay mahalline gelen olay yeri araştırma ekipleri ve cumhuriyet savcısı, kemik ve kafatası parçalarını inceledi. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından ortalama bir saatlik çalışmanın arkasından kemik ve kafatası parçaları vaka yerinden kaldırıldı.

Kemikler detaylı araştırma yapılmak suretiyle Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın