Ana Sayfa / 3. Sayfa / İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı
esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ele geçirildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İzmir ili genelinde uyuşturucu madde kullanımı ve ulaşılabilirliğinin engellenmesi ve uyuşturucu madde ticaretinin engellenmesi kapsamında doğu illerinden torbacı tabir edilen şahıslara dağıtılmak üzere yüklü oranda uyuşturucu madde getirildiğini tespit etti. Ö.A. (33) isminde şahsın Konak ilçesindeki evinde uyuşturucuyu piyasaya sürülmek üzere gizlediği bilgisinin alınması üstüne; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ö.A. adlı şahsın ikametine baskın yapılmış oldu. Evde meydana getirilen aramada, 14 kilo 880 gram esrar, 1 hassas terazi ile ruhsatsız 1 av tüfeği ele geçirildi.

Ö.A. isminde şahsın yakalanmasına yönelik çalışmaların devam etmiş olduğu bildirildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

kemik ve kafatasi parçaları

Kemik ve kafatası parçaları Adli Tıp’a gönderildi

Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi kapsamında devam eden kazılarda, bir insana ait olabileceği kabul edilen kemik ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın