Ana Sayfa / 3. Sayfa / Isparta Keçiborlu ‘da uyuşturucu operasyonu
Uyuşturucu Operasyonu

Isparta Keçiborlu ‘da uyuşturucu operasyonu

Isparta Keçiborlu semtinde gerçekleştirilen bir uyuşturucu operasyonunda toplamda 293 gram esrar yakalandı.

Alınan bilgilere göre , Isparta Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, H.M. adındaki şahsın Isparta merkezinde bulunan iş yerinde gizlediği uyuşturucu maddeyi Senirkent ve Uluborlu semtlerinde satışa başlayacağı bilgisini aldı.

Şüpheli şahsın kullanmakta olduğu otomobil Keçiborlu semti Dörtyol mevkinde durdurularak arama gerçekleştirildi. Yapılan aramada; 1 adet sigara kağıdına sarılı ve 19 paket şeffaf jelatine sarılı olmak üzere 28 gram kubar esrar maddesi yakalandı. Daha sonra ise şüphelinin yaşadığı evde yapılan aramada da 265 gram daha esrar ele geçirildi. Şüpheli H.M. gözaltına alındı.

H.M. adındaki şahsın evinde bulunan ve gizlediği uyuşturucu maddeyi de Senirkent ve Uluborlu ilçelerinde piyasaya süreceği bilgisi aldı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın