Ana Sayfa / 3. Sayfa / Hastaneye kaldırılan Alaattin Çakıcı’nın durumu iyi
Alaattin Çakıcı

Hastaneye kaldırılan Alaattin Çakıcı’nın durumu iyi

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Yüksek Güvenlik F Tipi Cezaevi’nden Edirne’ye nakledilen Alaattin Çakıcı, sağlık problemleri sebebiyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Acil serviste sağlık kontrolünden geçirilen Çakıcı, cezaevine nakledilmek üzere hastaneden çıkarıldığı esnada gazetecilerin “İyi misiniz?” sorusuna “Hamdolsun, iyiyim. Lüzumlu açıklamaları avukatım benim adıma yapacak” yanıtını verdi.

Müvekkilinin sağlık sorunlarıyla yeteri kadar ilgilenilmediğini iddia eden Avukat Can Sevinç ise, Alaattin Çakıcı’nın DKHP/C mensubu hükümlüyle cezaevi koridorunda yaşamış olduğu olayın peşinden cezaevi idaresi tarafınca 1 ay ‘görüşten men’ cezası aldığını kaydetti ve duruma tepki gösterdi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın