Ana Sayfa / 3. Sayfa / Galatasaray Üniversitesi’nde dehşet verici ölüm
Galatasaray üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi’nde dehşet verici ölüm

Beşiktaş’ta bulunan Galatasaray Üniversitesi’nin derslik kampüsünde arızalanan asansörün onarımını yapan elektik teknisyeni, hareket eden asansörün altında ezilerek feci şekilde can verdi. Olayın ardından üniversite öğrencileri ve çalışanlar gözyaşlarına boğuldu.

Olay, saat 15.00 sıralarında Beşiktaş Çırağan Caddesi üstündeki Galatasaray Üniversitesi’nde meydana geldi. İddiaya bakılırsa, 46 yaşındaki elektrik teknisyeni Arif Arslan, üniversitenin derslik kampüsündeki bozulan asansörü onarmaya başladı. Bir süre sonra tamiri bitirilen asansör otomatikman çalışarak aşağıya inmeye başladı. Aşağıya inen asansörü durduramayan Arslan, asansör boşluğunda kabin arasında ezilerek feci şekilde can verdi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üstüne olay mahalline itfaiye, polis ve sağlık ekibi gönderildi. Olay mahalline gelen itfaiye ekipleri, Arslan’ı sıkıştığı yerden çıkarttı. Ancak sağlık ekiplerinin yapmış olduğu kontroller sonrasında Arslan’ın öldüğü belirlendi. Arslan’ın öldüğünün belirlenmesi üstüne üniversite öğrencileri ve personeli gözyaşlarına boğuldu.

Olay mahalline gelen savcı, cenaze üzerine bir süre araştırma yaptı. Olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmalarını tamamlamasının arkasından cenaze Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı bir cenaze aracıyla incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın