Ana Sayfa / 3. Sayfa / Eski İSKİ binasında korkutan yangın
yangin

Eski İSKİ binasında korkutan yangın

İstanbul Fatih’de daha önce yıkımına karar verilmiş olan eski İSKİ binasının çatısında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Korkutan yangın, itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saatlik çalışmaları sonucu kontrol altına alınabildi.

Yangın Fatih Aksaray’daki eski İSKİ binasının çatısında saat yaklaşık 22.50 dolaylarında cereyan etti. Nedeni şimdilik bilinemeyen bir sebeple çıkan yangına Fatih ve çevre ilçelerden gönderilen 3 farklı itfaiye ekibi kısa sürede ulaştı. Bölgeye itfaiyenin haricinde polis ve sağlık ekipleri de sevk edildi. Polis yangının çıktığı ve zarar verebileceği çevre bölgeye güvenlik şeridi çekerken diğer yandan itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Yangın müdahaleler sonucunda yaklaşık 1 saat süren çalışma ile kontrol altına alınabildi. Ambulans tedbir amacı ile olay yerinde bekletildi. Çevrede bulunan bazı insanlar yangını cep telefonları ile görüntüledi.

Yangının kontrol altına alınmasının ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın