Ana Sayfa / 3. Sayfa / Diyarbakır’da tabanca ve uyuşturucu operasyonu
diyarbakirda-silah-ve-uyusturucu-operasyonu-564705824a355

Diyarbakır’da tabanca ve uyuşturucu operasyonu

Diyarbakır Valiliği ’nden meydana getirilen açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Lice/Duru Jandarma Karakol Komutanlığı ’nca Karahasan Mahallesi ’nde kaçakçılık ve uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında adli arama faaliyeti gerçekleştirildiği açıklandı.

Açıklamada, şüphelilere ilişik ev ve eklentilerinde meydana getirilen aramada, ortalama 15 kilogram amonyum nitrat, 5 ruhsatsız av tüfeği, 780 kilogram kubar esrar ile 20 kilogram kenevir tohumu ele geçirildiği belirtilerek, gözaltına alınan 5 şahıs ile ilgili adli işlem yapıldığı, 4 şüphelinin ise yakalanması için çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın