Ana Sayfa / 3. Sayfa / Camiye giren hırsız yardım paralarını çaldı
camiye-giren-hirsiz-yardim-paralarini-caldi-563f5f783d0eb

Camiye giren hırsız yardım paralarını çaldı

Körfez Atalar Mahallesi Dönmez Sokak üstünde bulunan Şirin Camii ’ne sabah namazı için gelen cami imamı, imam odasının kapısının açık bulunduğunu gördü.

İçeri giren hoca hırsızlık yapıldığını anlayarak durumu derhal polis ekiplerine bildirdi. Olay mahalline gelen polis ekipleri camide bulunan güvenlik kameralarını araştırma altına aldı. Kameralarda gece saat 23.30 sıralarında 19 yaşlarında bir şahsın caminin arka tarafındaki bayanlar bölümünden içeri girmiş olduğu tespit edildi. Sonrasında hırsız ın ikinci kattan aşağı atlayarak imam odasına ulaşıp kapıyı açmış olduğu anlaşıldı. Zanlının, imam odasında bulunan ve camiye yardım amaçlı verilen 150 TL ’yi alarak oradan kaçtığı bilgisi alındı.

Aynı kişinin Cuma günü gene imam odasının kapısını zorladığı ve içeride imamı görünce kaçtığı iddia edildi.

Polis ekipleri hırsızın yakalanması için emek verme başlattı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın