Ana Sayfa / 3. Sayfa / Camide akşam namazı kıldı. Sonrasında evinde ölü bulundu
aksamnamazindansonra

Camide akşam namazı kıldı. Sonrasında evinde ölü bulundu

Bursa’da 76 yaşındaki yaşlı adam camide kıldığı akşam namazı sonrası eve döndükten sonra evinde ölü olarak bulundu.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Muradiye Mahallesi Beşikçiler Caddesi üstünde bir aile apartmanında meydana geldi. 2 çocuk babası 76 yaşında Mustafa Özer, yalnız yaşamakta olduğu evden Muradiye Camii’ne gitmek için taksiye bindi. Camide namazını kılan Özer, gene evine geri dönmek için taksiye bindi. Evinin önünde inen Özer, mahallelinin yardımıyla 1. kattaki evine çıktı. Mustafa Özer’in camideyken sağlık durumunun pek iyi olmadığını gören arkadaşları Özer’i merak ederek evine geldi.
Kapıyı çalan arkadaşları, yaşlı adamın kapıyı açmamasından şüphelendi ve polisi arayarak haber verdi. Olay mahalline gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla eve girerek yaşlı adamın koridorda cansız şekilde yattığını gördü. İhbar üstüne eve gelen 112 Acil Servis Ekipleri Mustafa Özer’in yaşamını kaybettiğini belirledi.
Bursa Cumhuriyet Savcısı, olay mahalline gelerek incelemede bulundu. Yaşlı adamın şüpheli ölümü, kati ölüm sebebinin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Öte taraftan Özer’in evlatlarının İstanbul’da yaşadığı bilgisi alındı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın