Ana Sayfa / 3. Sayfa / Aramada 145 kilo 790 gram esrar ele geçirildi.
esrar ele geçirildi

Aramada 145 kilo 790 gram esrar ele geçirildi.

Kayseri’de, polis ekiplerini görünce kaçmaya başlayan araba, kovalamaca neticesinde yakalandı. Otomobilde meydana getirilen aramada 145 kilo 790 gram esrar ele geçirildi.

Kayseri-Malatya karayolunda meydana getirilen yol kontrolünde polis ekiplerinin yolun kenarında park halinde bulunan bir otomobili kontrol etmeye çalışmış oldukları, ancak otomobilin kaçtığı bilgisi alındı. Meydana getirilen çalışmalarda öncü olduğu tahmin edilen başka bir otomobilin yakalandığı kaydedildi. Öncü olarak değerlendirilen otomobilde meydana getirilen aramada 27 tane streç naylona sarılmış 145 kilo 790 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Araçta bulunan M.K. ile M.B.’nin yakalanarak gözaltına alındığı ve haklarında başlatılan soruşturmanın devam ettiği bilgisi alındı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın