Ana Sayfa / 3. Sayfa / Annesine kızdı, evi yaktı
evi yaktı

Annesine kızdı, evi yaktı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir şahıs tartıştığı annesinin oturduğu evi ateşe verdi. Öfkeli şahıs polis tarafınca gözaltına alındı.

Olay, 21.30 civarında Tepe Mahallesi’nde bulunan Yaylalı İşhanı’nın birinci katındaki dairede meydana geldi. İddiaya bakılırsa , öğle saatlerinde annesi F. Y ile tartışan F.Y (20), akşam eve vardığında annesini bulamayınca sinirlenerek evi ateşe verdi. Alevleri gören komşular itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay mahalline ulaşan itfaiye ekipleri evi saran alevlere müdahale ederek yangını öteki dairelere sıçramadan söndürmeyi başardı. Kimsenin bulunmadığı evde tüm eşyalar yandı, kül oldu. Olay sonrası F.Y. Çarşı Polis Merkezi’ne gelerek teslim oldu. F.Y. verdiği ifadesinde annesi ile öğle vaktinde tartıştığını ve eve ulaştığında bulamayınca sinirden evi yaktığını söyledi. F.Y. alınan ifadesinin arkasından Nöbetçi Savcının talimatıyla gözaltına alındı.

Anne F. Y oğlundan şikayetçi oldu. İddialarla ilgili soruşturma devam ediyor.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın