Ana Sayfa / 3. Sayfa / İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı bugün tutuklandı
Emniyet Müdür Yardımcısı Tutuklandı

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı bugün tutuklandı

18 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz bugün tutuklandı.

Trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsü Ahmet Sülüşoğlu’nu silahıyla vurarak öldürmekten hakkında 18 yıla kadar hapis cezası istenmekte olan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz tutuklandı.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz, 17 Ağustos’ta eşiyle beraber evine giderken motosiklet sürücüsü Ahmet Sülüşoğlu ile tartışmış, lojmanlara kadar kendisini takip edip tabancayla tehditte bulunan Sülüşoğlu’nu beylik tabancasıyla vurmuştu. Olay mahallinde yaşamını kaybeden Sülüşoğlu’nun silahının kurusu sıkı olduğu anlaşılmış, Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz tutuklanmış ve 8 gün sonrasında ise tahliye edilmişti.

Bugün ise, Ahmet Sülüşoğlu’nu tabancasıyla öldürmekten 18 yıla kadar hapis cezası istenen İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz tutuklandı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

kemik ve kafatasi parçaları

Kemik ve kafatası parçaları Adli Tıp’a gönderildi

Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi kapsamında devam eden kazılarda, bir insana ait olabileceği kabul edilen kemik ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın