Ana Sayfa / 3. Sayfa / 168 Ton kaçak akaryakıt
Kaçak Akaryakıt

168 Ton kaçak akaryakıt

İzmir’in Bornova ve Torbalı ilçelerinde meydana getirilen operasyonlarda piyasa değeri ortalama 630 bin lira olan, 168 ton kaçak akaryakıt ele geçirilirken, olayla ilgili 2 şahıs yakalandı.

Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri akaryakıt kaçakçılığına yönelik meydana getirilen çalışmalarda, Bornova ilçesinde bir tankerde yapılan aramada 9 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi. Soruşturmayı derinleştiren emniyet güçleri, tankerde yakalanan akaryakıtın Torbalı ilçesinde bir iş yerinden yüklendiğinin tespit etti. Bahse konu iş yerine yapılan operasyonda da 159 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi. Olayla ilgili S.Ç. (41) ve M.Y. (53) adlı şahıslar yakalandı. Her iki olayda ele geçirilen ve piyasa değeri 630 bin 550 lira olan toplam 168 ton kaçak akaryakıta el konuldu.

Emniyetteki işlemlerin peşinden adliyeye sevkedilen S.Ç. ve M.Y. isminde şahıslar Cumhuriyet Savcılığı tarafınca serbest bırakıldı.

İHA

Editör Hakkında : Ufuk PALASER

Ufuk PALASER
1988 İstanbul doğumlu olan Ufuk PALASER Eskişehir Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezundur. Gündem, Dünya, Spor ve 3. Sayfa haberlerinde uzman olan yazarımız İyi derecede ingilizce bilmekte ve aktif olarak editörlük yapmaktadır. Halen bazı firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

esrar

İzmir’de 15 kilo esrar yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde, Türkiye’nin doğu şehirlerinden kente getirilip piyasaya sürülmek istenen 15 kilo esrar bir evde ...

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın